Predstavitev 11. generacije študentskih projektov študijskega programa Računalništvo in informacijske tehnologije (R-IT)

Datum objave: 26. januar 2020 | Datum poteka: 30. januar 2020

Vljudno vabljeni na predstavitev 11. generacije študentskih projektov v okviru študijskega programa Računalništvo in informacijske tehnologije (R-IT) na UM FERI, ki bo v sredo 29. 1. 2020 v predavalnici G2-ALFA (Koroška cesta 46, 2000 Maribor), po naslednjem razporedu:

• 12.00 - 14.00: R-IT UN (projekti "Blockchain", "Samoletalnik" in "Pasivna plavajoča sonda")
  • 14.00 - 16.00: R-IT VS (projekta "Big Data" in "Moja mobilna aplikacija")

Da bi študente čim bolje pripravili na projektno delo v skupini, smo študijska programa 1. bolonjske stopnje zasnovali na ideji projektnega dela, kjer v okviru dveh semestrov (letni semester 2. letnika in zimski semester 3. letnika) študentje opravljajo vaje na večjem projektu. Več o študentskih projektih, ki jih izvajamo že enajsto leto, lahko preberete na spletni strani https://cs.feri.um.si/za-studente/studentski-projekti/.